دهمین یادواره شهدای مزرعه سیف برگزار شد

دهمین یادوراه شهدای محله مزرعه سیف در سالروز شهادت سردار عاصی زاده با سخنرانی حجت الاسلام محمد جنتی از موسسه خطابه امیر بیان قم در مسجد امیرالمؤمنین(ع) اردکان برگزار شد.
این یادواره با عنوان یادواره بوی عیدی،بوی سیب با خاطراتی در خصوص شهید عاصی زاده از جواد کمالی خاتمه یافت. حجت الاسلام محمد جنتی مدیر موسسه خطابه امیر بیان قم با اشاره به آیات و روایات در خصوص شیطان اظهار کرد: دلایلی که شیطان بر ما غلبه می کند این است که شیطان ما را می بیند و ما اورا نمی بینیم. وی ادامه داد: چون ما او را نمی بینیم و دشمنی‌اش را حس نمی‌کنیم هرگز نمی‌فهمیم که در حال فریب خوردن هستیم.
جنتی با اشاره به اینکه یکی از راه‌هایی که می‌شود بر شیطان غلبه کرد نمازهای طولانی مدت، رکوع‌ها و سجده‌های طولانی مدت است تصریح کرد: شهدا از جمله شهید عاصی زاده به این رمز پی برده بودند و دایم در حال خواندن نمازهای طولانی مدت بودند.مدیر موسسه خطابه امیر بیان قم گفت: هر گاه ناله‌های شیطان را بلند کنیم نه تنها او را شکست داده ایم بلکه امام زمان را خوشحال کرده ایم.
جنتی گفت: اگر تسلط شیطان را از خودمان برداریم آنگاه شیطان را شکست داده ایم وگرنه آن شیطان نیست که ناله اش بلند می‌شود بلکه امام زمان (عج) است و اگر از اهل بیت و امام فاصله بگیریم باید از خدا بترسیم چون نعمت ولایت را نداشتید و خداوند آن را از ما می گیرد.وی گفت: باید امروز ولایت را تنها نگذاریم چرا که شهدا هرگز ولایت را تنها نگذاشتند این شهدا برای ولایت هر کاری انجام می دادند و ما باید ادامه راه شهدا باشیم.این خطیب و سخنران با بیان اینکه پیروی از راه شهدا رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است اظهار کرد: همگان موظف به تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان هستند.
جنتی  با اشاره به دسایس سازمان یافته دشمنان علیه انقلاب اسلامی گفـت: با گذشت بیش از سه دهه از عمر با برکت انقلاب، استکبار جهانی از هیچ تلاش و کوششی برای ضربه زدن به نظام اسلامی دریغ نکرد اما به فضل الهی، درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی، بصیرت سیاسی مردم و تبعیت محض آنان از ولایت فقیه، بدخواهان نظام در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام می شوند.

این یادواره با عنوان یادواره بوی عیدی،بوی سیب با خاطراتی در خصوص شهید عاصی زاده از جواد کمالی خاتمه یافت.

شهید ذبیح ا... عاصی زاده در سال 1340 هجری شمسی در خانواده‌ای مذهبی و متدین در شهرستان اردکان دیده به جهان گشود و سرانجام در سال 1362 هجری شمسی در حالیکه فرماندهی تیپ پیروز الغدیر یزد را به عهده داشت قبل از عملیات والفجر4 هنگام رفتن به آن منطقه جهت بررسی و بردن مهمات و همچنین توجیه طرح عملیاتی در تاریخ 21/7/62 بر اثر اصابت ترکش گلوله توپ به خودرو وی بهمراه یکی دیگر از برادران همرزمش در منطقه بانه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.