مراسم یادواره شهدای مزرعه سیف

مراسم یادواره سردار شهيد عاصي زاده و شهدای مزرعه سیف با سخنرانی حجت السلام والمسلمین نبویان واجرای گروه سرود عمار در مسجد امیر المومنین برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمود نبویان در مراسم یادواره سردار شهید عاصی زاده و شهدای محله مزرعه سیف اردکان از  اسلام، اعتماد به مردم، رهبری و مبارزه با استکبار به عنوان ویژگی های انقلاب اسلامی نام برد و گفت: هر تصمیمی که توسط مسئولین در تضاد با ارزشهای اسلامی گرفته می شود علاوه بر اینکه ضد انقلاب است ضد اسلام هم هست.
 وی افزود: آنهایی که به جای حل مشکل بیکاری مردم به دنبال اجرای مسائل فرعی ضد اسلامی مانند برگزاری کنسرت هستند با ارزشهای اسلامی در تضاد هستند.
 حجت الاسلام نبویان دومین ویژگی انقلاب اسلامی را اعتماد به مردم عنوان کرد و افزود: ما مردم بسیار خوبی داریم و کسی که قدر این مردم را نداند حتماً دچار کفران نعمت خواهد شد.
 وی گفت: این مردم همه چیز خود را به پای انقلاب و ارزشهای اسلام می دهند و در شأن این ملت نیست که مسئولین این مملکت اشرافی مسلک باشند و حقوق های آنچنانی بگیرند.
 وی، سومین ویژگی انقلاب را اسلامی بودن آن برشمرد و گفت: اسلام به تنهایی ارزشی ندارند چرا که از دل این نوع اسلام داعش پدید می آید و ما اسلام انقلابی می خواهیم که در رأس آن ولی فقیه قرار دارد نه اسلام آمریکایی.
 نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انقلابی بودن یعنی طرفدار ولایت فقیه و ارزشهای اسلامی بودن و به دنبال حل واقعی مشکلات مردم بودن نه سیاسی کاری و ویژه خواری.
 وی ضمن برشمردن نمونه هایی از دشمنی های آمریکا با ملت ایران گفت: بزرگترین هدف ملت ایران از این انقلاب مبارزه با استکبار و در رأس آن مبارزه با آمریکا بود که متأسفانه امروز عده ای دقیقاً در مقابل این هدف ایستاده اند.
 وی اظهار داشت: برخی از مسئولین معتقدند که باید با دشمن رابطه داشت و رفتند و دست دادند و لبخند هم زدند حالا سؤال اینجاست که الان رابطه با آمریکا و لبخند زدن به آمریکا فایده ای هم برای ملت ایران داشته است؟
حجت الاسلام نبویان گفت: هدف انقلاب ما مبارزه با کدخداها و دست دادن به خدا بود و سیاست خارجی ما جلو هدف مبارزه با استکبار ایستاده است.
 وی افزود: ما دو نوع دیپلماسی داریم یکی دیپلماسی قرآنی و دینی و دیگری دیپلماسی غرب گرا و لبخند . قرآن به ما می گوید که آیا با آمریکا رابطه داشته باشیم یا نه، قرآن به ما می گوید که آقای ظریف به آمریکا لبخند بزند یا نه و یا با اوباما دست بدهیم یا نه.
 نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: دیپلماسی لبخند و غرب گرا می گوید که حلال مشکلات این مردم برقراری رابطه با دشمن است آیا منطقی است با کسی که چاقو را بر گلوی ملت ایران گذاشته است رابطه داشته باشیم؟
 وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم گفت: طبق نص صریح قرآن تولی کفار ممنوع است و امروز آمریکا در رأس کفار قرار دارد و قرآن می فرماید دوست آمریکا نشوید و با او همکاری نکنید و رهبری او را نپذیرید.
حجت الاسلام نبویان اظهار داشت: ملت ایران از اول انقلاب با آمریکا سرشاخ شده است و در این مدت آمریکا در برابر ملت ایران زانو زده است.
 دبیر سابق کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی ها بعد از توافق نامه برجام گفتند که ملت ایران عزت پیدا کرد آنها عزت خودشان را در برقراری رابطه با آمریکا و دست دادن با اوباما می دانند.
 وی افزود: امروز هر وزیری، هر وکیلی، هر مسئولی، هر روزنامه نگاری و هر کسی که می گوید باید با آمریکا رابطه داشته باشیم بدانید که خودش آمریکایی است.
حجت الاسلام نبویان گفت: طبق آیه 8 سوره توبه آمریکا قابل اعتماد نیست و اگر ما را تضعیف کند به تعهدات خود مانند برجام عمل نخواهد کرد.
 وی ضمن تشریح بخش های مختلف توافق نامه برجام گفت: علیرغم تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر عدم اعتماد به آمریکا آقایان مذاکره کننده در برجام به آمریکا اعتماد کردند.
 وی افزود: در مدت یکسال از اجرایی شدن برجام ما تمام تعهدات خود را انجام دادیم اما آمریکا حتی یکی از تعهدات خود را انجام نداده است و این حاصل خوش بینی به آمریکاست.
 دبیر سابق کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی گفت: الان هم آمریکا شرط جدیدی گذاشته است و آن این است که سردار سلیمانی را به آنها تحویل دهیم آقایان هم رفته اند و این تعهد را داده اند.
 وی گفت: آمریکا می گوید باید سردار سلیمانی را مجرم بدانید و اموالش را مصادره کنید و اگر دادگاهی در خارج از کشور وی را محکوم کرد استرداد قضایی بشود و سردار سلیمانی را به آنها تحویل دهیم اینها حاصل دیپلماسی لبخند و کنار گذاشتن دیپلماسی قرآنی است.
حجت الاسلام نبویان اظهار داشت: تنها کسی که از حاج قاسم سلیمانی دفاع می کند رهبری معظم انقلاب است.
 وی گفت: سؤال اینجاست که آیا وضع زندگی ما بعد از برجام بهتر شده است؟ بیکاری کمتر شده است؟ قدرت خرید مردم بیشتر شده است؟ کارخانه ها رونق بیشتری پیدا کرده است؟
دبیر سابق کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی افزود: در این دولت 155 هزار کارخانه تعطیل شده است به گونه ای که معاون وزیر صنعت در ابتدای سال گفته بود قرار است که ده هزار عدد از این کارخانجات راه اندازی شود اما با این حجم وارداتی که انجام می شود تکلیف روشن است.
 وی در پایان سخنان خود با اشاره به شعار مبارزه با فساد که توسط رئیس جمهور داده شده است اظهار داشت: اجازه بدهید که به این فسادها رسیدگی بشود.