دانلود نرم‌افزار داروخانه مجازی ویژه اندرویدی‌ها

با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید سبد داروهای خانه خود را مرتب و داروها را بر اساس کاربردشان دسته‌بندی کنید....
دانلود نرم‌افزار داروخانه مجازی ویژه اندرویدی‌ها

 احتمالاً تا به حال برای شما بارها پیش آمده که برای تسکین درد خود دنبال مسکن فوری بگردید یا اینکه در خانه تعداد زیادی قرص و دارو روی هم انبار کرده‌اید و هیچ اطلاعی در مورد فواید و کارایی آن‌ها ندارید. برای اینکه به‌راحتی با کاربردها داروها آشنا شید ما به شما استفاده از نرم‌افزار اطلاعات دارویی (داروشناسی) را پیشنهاد می‌کنیم.

با دانلود برنامه داروشناسی شما خواهید توانست به‌سادگی و تنها با واردکردن نام داروی موردنظر خود اطلاعات دقیقی را در مورد آن به دست بیاورید. اطلاعاتی مانند فواید و مضرات آن و حتی زمانی که طول می‌کشد تا دارو در بدن شما اثر کند و یا روشی که دارو در آخر از بدن شما دفع می‌شود؛ توسط این نرم‌افزار داروشناسی در اختیار شما قرار داده خواهد شد و یا می‌توانید با مراجعه به دسته‌بندی‌های مختلف آن با توجه به بیماری که از آن رنج می‌برید داروهای موجود را برای خود و خانواده‌تان پیدا نمایید و در مورد این داروی های نیز اطلاعات دقیقی را به دست بیاورید.

با استفاده از این نرم‌افزار که کاملاً فارسی و مخصوص گوشی‌های اندروید طراحی شده است شما می‌توانید سبد داروی های خانه خود را مرتب کنید و حتی داروها را بر اساس استفاده‌ای که دارند دسته‌بندی نمایید و یا قرص داروی هایی را که دیگر به آن‌ها احتیاجی ندارید را با خیالی راحت و بدون بروز هر گونه اشتباهی دور بریزید و از شر آن‌ها راحت بشوید.
تنها کافی است نرم‌افزار داروشناسی را از فایل زیر دانلود کنید و روی گوشی خود نصب نمایید.