مسابقه كتاب من زنده ام

اولین دوره مسابقه «کتاب و زندگی» با محوریت کتاب «من زنده ام» برگزار می شود.آغاز این مسابقه همزمان با دهه محرم می باشد.
علاقه مندان می توانند برای تهیه ی کتاب مسابقه به دفتر بیمه آخرت مسجد امیرالمؤمنین(ع) و یا به فروشگاه پاتوق کتاب جنب اداره ی آموزش و پرورش اردکان مراجعه کنند
بهای کتاب :8500تومان
مسابقه كتاب من زنده ام(من زنده ام)

این کتاب خاطراتی است از اسارت یک شیر زن آبادانی؛آری یک زن؛شاید رزمندگان هم باورشان نشود که ک زن در اسارت بوده است.

این خاطرات حکایتی است از رنج و عشق وایمان و استقامت.

خانم معصومه آباد به مدت 4 سال اسارت را تحمل کرده است،در این مدت 4 سال شاهد شکنجه هایی که بر سربرادران می آمده بوده و در عوض برادران غیرت دینی خود را ثابت کرده واز او و دیگر خواهرانشان ذر اسارت حمایت می کرده اند.

این کتاب شامل 8 فصل از دوران کودکی تا دوران اسارت است که هم به برادران و بخصوص به خواهران توصیه می شود.

مرحله اول این سلسله مسابقات که درباره کتاب «من زنده ام» نوشته معصومه آباد برگزار می شود، از اول ماه محرم آغاز شده و تا اربعین حسینی ادامه پیدا می کند. در این دوره، مخاطبان می توانند کتاب را مطالعه کنند و سؤالات مسابقه را هم از طریق پیامک به دبیر خانه ارسال کنند یا از طریق مراجعه به سایت اینترنتی  ketabzendegi.ir برای شرکت در مسابقه ثبت نام کرده و همان لحظه به سؤالات به صورت آن لاین پاسخ دهند. بسته مسابقه نیز حاوی یک جلد کتاب من زنده ام و بروشور شامل راهنمای شرکت در مسابقه و سؤالات آزمون و برچسب شماره سریال و کُد10 رقمی شرکت در آزمون است. با هر کُد آزمون 10 رقمی، سه نفر می توانند در جشنواره شرکت کرده و به سؤالات پاسخ دهند.

جوایز ارزنده ای برای این مسابقه در نظر گرفته شده که در مجموع به ارزش بیش از یک میلیارد ریال است. یک بخش ویژه هم برای شرکت کننده های 17 ساله در نظر گرفته شده که از طرف مؤلف کتاب اهدا می شود، به این دلیل که نویسنده کتاب «من زنده ام» در 17 سالگی به اسارت درآمده است و از این روست که جایزه ویژه ای به 17 ساله های کتابخوان اهدا می شود.